Цей день не хороший, але і не поганий. Він найкраще підходить, щоб розпочати планування або для незначних справ. Сьогодні не рекомендується переїжджати, змінювати будинок, квартиру або іншу нерухомість. Феодотів день погано підходить для заручин і одруження.

Раніше наші предки підгодовували зимових птахів поруч зі своїми будинками. Зазвичай годували синиць, сойок, омелюх та чечеток. Але особливо шанували зимородків, так як їх поява означало те, що зима вже усталилася. Можете повісити в найближчому парку або у дворі невелику саморобну годівницю.

Сьогодні ще потрібно зірвати гілочку ясеня або тополі, загадати при цьому бажання і поставити її в воду. Вважається, що якщо на гілочці з'являться бруньки, то ваше бажання точно здійсниться.

Популярні новини зараз

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Українку вбили в Польщі дорогою на роботу: труп пролежав всю ніч, дочка в паніці

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Показати ще

Ще був звичай знімати порчу на укорот роду. Наймолодший повинен був спуститися в підпілля задом наперед і зібрати там павутину, намотати її на церковну свічку. Коли він підніметься вгору, то йому потрібно запалити свічку і прочитати слова:
Як були зняті 33 святі голови в цей день,
Так знімаю я укорот з усього свого роду.
Нині і повсякчас, і на віки віків.
Амінь.

Ще на Феодота стежили за тим, як поводяться вагітні жінки. Їм варто було багато молитися і з доброзичливістю ставитися до оточуючих. Якщо дотримуватися цих умов, то дитина буде міцною і здоровою. Думки вагітної теж повинні бути світлими, щоб негатив не перейшов на малюка. Жінкам не можна їсти на ходу, інакше дитина народиться невгамовною. А якщо мати буде багато спати сьогодні, то за повір'ям дитина виросте ледарем. Також люди вірили, що цей день добре підходить для замовин і обрядів на вагітність для тих жінок, які давно не можуть зачати дитину.

До речі, діти, народжені сьогодні дуже працелюбні і працьовиті. Їм потрібно носити топаз.

Раніше Знай.ua повідомляв, курс долара сильно зіпсує українцям новорічні свята.

Нагадуємо, що легендарна провісниця зробила прогноз на тиждень.

Також Знай.ua повідомляв про те, що існує 5 типів імен, якими ні в якому разі не можна називати дитину.