Президент України Петро Порошенко прийняв рішення щодо розмитнення авто з іноземною реєстрацією. Глава держави підписав закони, які запропонувала Верховна Рада. Це рішення Порошенко назвав "непростим компромісом між державою і фактичними власниками авто".

Про це стало відомо з заяви, яку опублікували на сторінці президента в Facebook.

авто

"Підписав закони №8487 і №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої і до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію. Це чітко і недвозначно передбачено законом", - написав Порошенко.

Прийняття законів президент назвав "непростим компромісом між державою і фактичними власниками авто".

Популярні новини зараз

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Показати ще

авто

"Між тими, хто вже прийняв як даність неминучість податків, і тими, хто тільки отримав шанс стати сумлінним платником податків. І ось щоб останні не мали жодного сумніву, що їхні гроші йдуть на добру справу, їх і вирішили цільовий спосіб направити на допомогу пенсіонерам. Від Пенсійного фонду буду вимагати регулярно звітувати про обсяги коштів, одержаних від легалізації авто", - зазначив Порошенко.

Він також звернувся до власників євроблях та закликав якомога швидше легалізувати машини та не влаштовувати акцій протесту.

"У передбачений законом строк скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматись від акцій протесту", - додав глава держави.

"Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряд, не депутати, а платники податків. Це повинно стати аксіомою, і підписання зазначених законів - крок у цьому напрямку", - підсумував Порошенко.

машини

Нагадаємо, власники євроблях атакували урядовий квартал. Акції протесту вибухнули по всій країні.

Як повідомляв раніше Знай.ua, лідер АвтоЕвроСили розповів, чого вимагають автомобілісти насправді.

Також Знай.ua писав, що скільки коштує техогляд та ремонт авто з Польщі.

Дивіться: У скільки обійдеться розмитнити євробляхи за новим законом