З введенням воєнного стану українців хвилює багато запитань. Одне з них - чи будуть вилучати у громадян автомобілі, як передбачає закон.

У Міноборони роз'яснили, що наразі немає рішення про вилучення автомобілів або іншого майна громадян на територіях, де введено воєнний стан, оскільки в армії поки що досить своїх резервів. Однак, коли виникне така необхідність в транспорті, то це питання буде додатково погоджено, в тому числі з власниками.

Про це повідомив перший заступник міністра оборони Іван Руснак, відповідаючи на брифінгу на питання журналістів.

За його словами, без погодження з власниками цього ніхто робити не буде.

Відповідаючи на питання, що робити людям, якщо хтось в камуфляжі прийде забирати корову, машину чи, інше майно, Руснак сказав:

"Звертайтеся в поліцію, таких негідників потрібно арештовувати".

Популярні новини зараз
Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" На Максима Галкіна напали під час виступу через жарти про росію: артист показав обличчя в гематомах Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро
Показати ще

Сьогодні, 28 листопада, начальник прес-служби Міноборони Олексій Чернобай розповів, що в інтернеті поширюються фейкові документах нібито від міністерства. Як приклад такої "безглуздості" він привів "наказ міністра оборони" про вилучення у власників автомобілів з іноземною реєстрацією для потреб ЗСУ.

"Звертаємо Вашу увагу, що Російська Федерація в традиційній для себе манері продовжує підвищувати градус ненависті до всього українського, в зв'язку з чим помітно збільшилася кількість російських фейків і вкидань в інформаційному просторі на військову тематику, зокрема, в соціальних мережах і новинних стрічках деяких засобів масової інформації ", - сказав представник Міноборони.

Нагадаємо, сьогодні, 28 листопада на території 10 областей України почав діяти воєнний стан.

Як повідомляв портал Знай.ua, оприлюднено основні міфи про воєнний стан, яким не варто вірити.

Також Знай.ua писав, українцям пояснили, що зміниться після запровадження воєнного стану.