Студія «Квартал 95» опублікувала на своїй сторінці в Facebook новий випуск шоу «Чисто News», в якому Євген Кошовий і Валерій Жидков обговорюють найбільш актуальні теми й події дня в Україні.

 

Сьогодні ведучі шоу розглянули питання можливого блокування інформаційних сайтів і заборону на носіння військової форми міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, обговорили рейтинг прибутковості та збитковості українських банків, а також не залишили без уваги тему надбавки до мінімальної пенсії в розмірі 45 грн, яка тепер буде становити 1497 грн.

 

Валерій Жидков прокоментував підвищення пенсії фразою, що «відчути його можна тільки на слух».

Популярні новини зараз

Субсидії, пенсії та зарплати: що обов'язково потрібно знати українцям до 2020 року

Найкращі анекдоти на четвер 21 листопада: чудовий привід для голосного сміху

В Україні скасують групи інвалідності: що отримають натомість люди з особливими потребами

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

 

 

Ще увагу гумористів Студії «Квартал 95» привернуло те, як обмовився Президент Порошенко, що «вибори в Україні пройдуть 31 жовтня» і заява генерального прокурора Луценка про «монополію на насильство». У числі інших тем дня – новина про затримання «липових» Сбушників співробітниками Служби Безпеки України.

 

«Цвяхом програми» стало обговорення пункту про фінансування морського порту в Ірпені, який включений до бюджету міста на 2019 рік.   

 

https://www.facebook.com/chistonews/videos/294053681222013/

 

«А ви знали, що в Ірпені є море? Ні? Ми теж» - так підписано відео нового випуску «Чисто News» на сторінці Студії «Квартал 95» в Facebook.

 

"Знай.иа" написав про те, як Зеленський зібрався "мочити коротуна"

 

Раніше "Знай.иа" повідомив про підвищення розміру мінімальної пенсії в Україні

 

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла рішення про неможливість проведення президентських виборів в Україні запланований термін