У селі під Луцьком триває ремонт доріг. Однак громадяни обурені тим, що дорожники кладуть новий асфальт просто на сніг.

Про це написала жителька села Марія Кеда у соціальній мережі Facebook. Допис викликав хвилю обурення громадян.

“У нас все робиться через п'яту точку”, “Весною асфальт зійде із снігом”, “Це відмивання грошей, а не ремонт дороги”, - скаржаться обурені мешканці у коментарях під дописом.

Мешканці Волинської області вже не вперше скаржаться на ремонт дороги. Вони стверджують, що ремонтники часто байдикують та працюють не за графіком. А також додають, що ремонт невеликої ділянки дороги вже можна було б завершити, однак дорожники працють лише з 11:00 до 16:00, пояснюючи це тим, що вони витрачають багато часу на дорогу.

Популярні новини зараз

Незамінний у господарстві: розумний пес приносить не тільки капці, веселе відео

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Сільський голова Прилуцького заявив, що на будівництво доріг виділили 2, 5 мільйони гривень із обласного бюджету. Він також повідомив, що, згідно з документами, роботи мають бути завершені до кінця грудня. Працівники ж обіцяють, що завершать ремонт найближчим часом, якщо дозволить погода.

В цілому на ремонт доріг у Волинські області у 2018 році витратили майже 400 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що початок демонтажу Шулявського мосту почнуть тільки у січні 2019 року. Про це повідомив керівник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов. Він заявив, що реконструкцію шляхопроводу завершать наприкінці 2019 року.

Як раніше повідомляв "Знай.uaу Києві провалився під землю асфальт

"Знай.uа" писав, що Україна зайняла майже останнє місце в ганебному рейтингу. За якістю автомобільних доріг наша країна посіла 130-е місце зі 137 країн світу.