День адвокатури України

Це професійне свято, яке встановили у 2002 році за Указом Президента, і тепер щороку відзначають 19 грудня. Цим святом ми визнаємо велике суспільне значення правозахисного інституту в Україні. Ефективність адвокатської діяльності показує рівень демократії, її політичну і економічну стабільність.

Міжнародний день допомоги бідним

ООН встановили це свято в 1995 році. Бідність в розгляді ООН – це стан тривалої вимушеної відсутності необхідних ресурсів для забезпечення задовільного способу життя. В кінці 20-го століття приблизно чверть всього населення Землі (1,5 млрд чоловік) були жебраками. З 1999 по 2007 рік через убогість померло більше ніж 300 млн осіб. Навіть у слідстві 2-х світових війн загинуло менше людей. Тому ООН прийняли програми, мета яких – викорінити бідність. Деякі з цих програм почали діяти ще в 2000 році, але поки що кількість людей, що живуть у злиднях не зменшилася.

Православні свята:

  • День Миколи Чудотворця, святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських.
  • Різдвяний піст.

День святого Миколи (Микола Зимовий)

Це і православне і народне свято, в цей день Православна церква відзначає пам'ять одного з найбільш шанованих на Русі святих — Миколи Угодника, або, як його ще називають, Чудотворця. Так, це саме той день, коли ви будучи дитиною раділи вранці і заглядали під подушку, в надії знайти подарунок, який так хотіли. Наші предки вважали Миколу захисником тих, кого обмовили, він допомагав невинно засудженим, був покровителем моряків, дітей і купців. Молилися йому навіть землероби, щоб була гарна погода і чудовий урожай.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Іменини

Максим, Микола

Раніше Знай.ua писав про те, що тепер відомо, скільки українці будуть відпочивати під час зимових свят. Прогнози радують, але деякі дні все ж доведеться відпрацювати.

Нагадуємо, порча і пристріт можуть підстерігати будь-яку людину. Наявність негативного впливу можна визначити в домашніх умовах.

Раніше Знай.ua повідомляв, що відомий дизайнер Анастасія Декомба розповіла українцям, в чому найкраще зустрічати рік Жовтої Земляної Свині