Студенти НУ "Львівська політехніка" підуть на вимушені канікули: все через підвищення комунальних тарифів, адже на послуги в університету не вистачає грошей на оплату опалення.

Це підтвердив пророектор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Олег Давидчак.

Львівська політехніка
Львівська політехніка

За його словами, зимові канікули у студентів розпочнуться з 1 січня і триватимуть до 25 лютого, на час канікул закриють усі 23 корпуси університету.

Львівська політехніка
Львівська політехніка

Популярні новини зараз
Гороскоп на липень 2022: всі знаки Зодіаку зіткнуться з труднощами, але Козероги, Овни та Діви зловлять удачу за хвіст Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає" Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"Ми склали такий графік, яким запланували довші канікули узимку, натомість ми зменшили літні канікули. 25 лютого наші студенти виходять на навчання і вчаться до 10 червня, потім до кінця червня – сесія, а семестр завершується 30 червня. При плануванні канікул враховувалися можливості оплати комунальних послуг, бо у нас є брак цих коштів. І якщо би не було такої ситуації, то ми могли би розпочати літні канікули з 1 червня, а так починаємо з 1 липня", – уточнив Давидчак.

Львівська політехніка
Львівська політехніка

Як відомо, узимку вартість комунальних послуг в університеті за один день складає близько 350 тис. грн, що у півтора рази вище, ніж у теплий період року – для закладу така цифра непідйомна.

Львівська політехніка
Львівська політехніка

"Львівська політехніка" не вперше іде на канікули через неможливість оплатити комунальні послуги. З 1 лютого до 5 березня 2018 року з цієї ж причини студенти Львівської політехніки не відвідували пари, а навчалися дистанційно, за допомогою спеціальної онлайн-платформи.

Львівська політехніка
Львівська політехніка

Львівська політехніка
Львівська політехніка

В інших вищих навчальних закладах Львова повідомили, що не мають такої критичної ситуації з оплатою комунальних послуг і наразі не планують продовжувати зимові канікули.

Львівська політехніка
Львівська політехніка

Попри це кілька студентів Львівського національного університету ім. Франка розповіли, що викладачі поширюють інформацію про продовження зимових канікул і у цьому навчальному закладі.

Дивіться: підвищення комунальних тарифів в Україні

Нагадаємо, мешканець Кривого Рогу вийшов на протест під адміністрацію через низьку пенсію.Як повідомляв "Знай.ua", НБУ порахував, скільки грошей переслали українці з-за кордону протягом 2018 року. Також "Знай.ua" писав, в Україні планують запустити нову систему перевірки субсидіантів.