Українці з 1 січня 2019 року платитимуть більше за послуги платних телевізійних сервісів, включаючи кабельне телебачення, IPTV і інші технології.

Про "подарунок під ялинку" повідомила Асоціація правовласників і постачальників контенту.

За перше півріччя 2018 року, середній обсяг наданих послуг на одного абонента кабельного телебачення, в тому числі цифрового, становив близько 72 грн. Такі дані оприлюднили в Державній службі статистики.

Тепер абонентська плата може зрости на 15-40% в залежності від регіональних особливостей, набору телевізійних каналів, різних економічних показників діяльності провайдерів.

Популярні новини зараз
"Мали б совість": абонент поскаржився, що Vodafone здирає по 200 гривень за "безкоштовну" заміну сім-картки Поки гинуть українські діти, зрадниця Регіна Тодоренко радіє, що задовільняє росіян Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще

"Мінімальні тарифи за доступ до пакетів тільки з українськими телеканалами після підвищення можуть становити приблизно 56-70 грн, залежно від благополуччя регіону," - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що тарифи можуть бути вищими, оскільки провайдерам доводиться витрачати значні кошти на закупівлю прав на ретрансляцію іноземних розважальних телеканалів, щоб зацікавити абонента і створити додаткову цінність телевізійної послуги в порівнянні з безкоштовною ефірної цифрою.

"Підвищення пов’язане зі збільшенням плати за використання прав на інтелектуальну власність виробниками українського контенту, а також з необхідністю підвищення заробітної плати працівникам, плати за електроенергію", - пояснили в асоціації.

Нагадаємо, влада вирішила змінити норми споживання газу тим українцям, які не мають у квартирах лічильників. Так, з Нового року тарифи виростуть в два рази.

Як повідомляв раніше Знай.ua, борги за комунальі послуги українців влада порахує по новому та зобов'яже громадян розраховуватис з постачальниками та укладати відповідні договори.

Також Знай.ua писав, що українцям показали повний список міста та тарифів на опалення та гарячу воду, які діятимуть з лютого 2019 року.