Національний банк України (НБУ) на 29 грудня 2018 року встановив офіційний курс на рівні 27,69 грн/долар, що на 23 копійки вище порівняно з попереднім банківським днем.

Про це свідчать дані на сайті НБУ.

Офіційний курс гривні до долара на 29 грудня встановлений на такому рівні: 27.688264 гривень за 1 долар (+0.2332850 гривень).

Популярні новини зараз

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

Нагадаємо, впопереду – останній тиждень 2018 року. Міжбанківський ринок буде працювати лише три дні – 26, 27 та 28 грудня.

Всі основні покупці валюти вже запаслися необхідною її кількістю, і вона вже не так необхідна. Тому підвищення попиту і, відповідно, котирувань на міжбанку малоймовірне, повідомляє сайт "Курс грошей". У той же час невелике просідання курсу безготівкового долара можна буде побачити.

Готівковий курс теж може жити своїм передноворічним життям, де попит традиційно буде нижчим, ніж пропозиція валюти. Коридор, в якому будуть відбуватися торги готівкового долара, доцільно розширити до 27.5 – 27.9 гривень. Природно, якщо не станеться якогось форс-мажору, як це сталося на вихідних в кінці листопада.

Курс євро в Україні традиційно буде орієнтуватися на світовий валютний ринок Forex. Існує ймовірність, що світовий курс євро трохи знизиться. Тонкий ринок між Католицьким Різдвом і Новим роком зумовить високу волатильність торгів. Можливий діапазон котирувань євро у світі наступного тижня – 1.1270 – 1.1480 долара за євро.