Рупор Кремля Володимир Жириновський пророкує Україні "балканський сценарій".

Російський політик заявив, що "країна розпадеться на кілька окремих держав, і буде йти подальша фашизація". Така заява одіозного посадовця пролунала в ефірі одного з пропагандистських російських телеканалів.

"Найнеприємніше - це наш сусід Україна. Подальша фашизація буде йти. Подальша спроба розчленування країни. Це вони самі собі готують. Бо там три частини: Галичина, Київщина і Новоросія. І всі три домовитися не зможуть, і там буде йти балканізація - розділ на Хорватію, Сербію, на Словенію і так далі", - заявив лідер ЛДПР.

Крім того, раніше політик стверджував, що Лівобережна Україна незабаром приєднається до Росії, а Правобережна Україна відійде до західних країн і буде перебувати під їх впливом.Також Жириновський прогнозувава, що західна Україна через якийсь час може вступити до Північноатлантичного альянсу і Євросоюз.

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

Нагадаємо, що скандальний депутат Державної Думи РФ Володимир Жириновський в черговий раз процитував відомий кремлівський меседж. Так, на цей раз скандальний політик зазначив, що Україна незабаром змінить державну форму, висловив думку, що в Україні незабаром зміниться державна форма. Більш того, Жириновський додав, що російський та український народи вже найближчим часом возз'єднаються.

Як повідомляв Знай.uа "я допомагав йому, він мені": Жириновський розповів про перший сексуальний досвід у сараї з хлопчиком.

Знай.uа писав, "Повинна відійти Росії!". У Москві замахнулися на частину України.