Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) змінює правила перевезення ручної поклажі.

Про це повідомили на сайті компанії. Нові норми набувають чинності з 15 січня.

Так, пасажири, які придбали квитки, вартість яких не входить перевезення зареєстрованого багажу, зможуть взяти з собою на борт літака одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см. Також додатково оплачувати не потрыбно за верхній одяг і парасольку.

Популярні новини зараз
У Європі зростає інтерес до "інтим-відео" з нібито українськими біженцями: "Високий попит від чоловіків" ПриватБанк спростив популярну послугу: що відомо Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Пасажири, які перевозять зареєстрований багаж, і пасажири преміум-економ-класу на далекомагістральних рейсах зможуть взяти з собою на борт літака два місця ручної поклажі: одне місце вагою до 7 кг і розмірами не більше 55х40х20 см і одне місце вагою до 5 кг і розмірами не більше 40х30х10. Ті ж норми для верхнього одягу та парасольки.

Для бізнес-класу середньомагістральних рейсів представлені два варіанти перевезення ручної поклажі. Дозволяється зайняти дне місце вагою до 12 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см і одне місце вагою до 5 кг і розмірами не більше 40x30x10 см, а також верхній одяг і парасольку.

Пасажирам бізнес-класу дозволять взяти на борт три місця ручної поклажі: два місця загальною вагою до 15 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см кожна і одне місце вагою до 5 кг і розмірами не більше 40x30x10 см, а також верхній одяг і парасольку.

В МАУ також пояснили, як перевозитимуть гаджети (ноутбуки, планшети) а також пресу для читання, фотоапарат та інші особисті речі. Всі вони повинні бути розміщені всередині ручної поклажі.

Нагадаємо, українцям підказали, як економити на перельотах до 50%.

Як повідомляв раніше Знай.ua, українцям показали альтернативні туристичні маршрути в нашій країні.

Також Знай.ua писав, що туристам пояснили, як знайти спільну мову з жителями інших країн, якщо не володієте навіть англійською.

Дивіться: Що таке капсульний хостел та у чому переваги