Пенсіонерка Марія Іванівна, родом з Чортківського району Тернопільської області все життя помічає щось дивне й незвичайне.

Конкретних прізвищ не називає, боячись на старості глузувань від людей. Серед односельців вона завоювала авторитет і має вищу освіту.

– я йшла по Чорткову, – продовжує. – Мені вже було 20 років. Зупиняє мене жінка. Смаглява, може 60 років, повна. Не циганка, але дуже смаглява, нетутешня. Подивилася на мене і каже: “Дитино, я тобі щось скажу”. Я кажу: “Я навіть грошей не маю”. Та й не вірила я всяких ворожок. Я уперед, а вона за мною. Аж до магазину. І весь час каже: “Я тобі маю щось сказати, тобі треба сказати”. Мене зацікавило. Говорю: “кажіть”. Вона: “На тебе порчу. Ти була у дружків на весіллі, і в тебе забрали гребінь з твоїм волоссям. Твоє щастя забрали, удачу твою”. Я згадала, що справді була свідком і після весілля у мене дійсно почалося невезіння. І жінка каже: “Я тобі скажу, що зробити, але ти повинна щось дати”. Я не мала нічого, тільки копійки на дорогу. Дала їй свій светр. Вона сказала, що зробити. Ще якийсь корінь дала, копійки, 10 копійок по копійці варити, якісь трави – мирт, шпарагус, решта не пам'ятаю. 9 днів митися і з тими копійками вилити на перехрестя. І нікому нічого з рук не давати. А я забула. Сусідці щось дала. Вона прийшла щось позичати. Щоб помитися в тому, воду потрібно було набрати опівночі з трьох колодязів…

Марія Іванівна вирішила повірити цій жінці в райцентрі, бо знала, що гребінь у неї і справді вкрали.

Популярні новини зараз

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

Рада замовила на 4 млн м'ясних делікатесів, тонни овочів і "сканування" обличь

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

"Шо ти ригаєш...": Анастасія Приходько нарвалася на жорстку відповідь за приниження на "Співають всі"

Показати ще

– Мама молодшої дружки біля мене крутилася, – додає Марія. – Я зачесала одну студентку, потім молодшій подружці зробила зачіску, а потім собі. Поставила на вікно гребінь, начепила віночок, хотіла зачесатися ще раз, але гребеня не було. А молодша дружка така миршава – за дуже хорошого хлопця вийшла заміж, але він потім почав пити. Не знаю, вони разом жиют зараз.

Зараз же пенсіонерка бачить людей наскрізь і розбирається в їхньому душевному стані. Стверджує, що здатна моментально відрізнити хорошу людину від поганої.

– Дуже розбираюся в людях, – каже. – Видно, хто добрі, а хто злі. Можу подивитися на людину і відчути, що вона скоро помре. У неї в очах вже немає якогось живця. Раз йду по селу з родичкою. Вступив односелець. Кажу родичці: “Він певно помре, йому вже недовго залишилося”. До місяця той чоловік помер.

Багато чого людина може відчувати. Наприклад, якщо мені повинно бути недобре, я бачу темну тінь. Ніби хтось під вікна пішов. Як повинно мені бути добре в житті, то бачу світлу тінь.

Нагадаємо, Королева оркестру або інструмент диявола: чому в старовину скрипалів наділяли темними силами

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Спадкоємиця Ванги побачила смерть Росії: не залишиться нікого, навіть Путіна

Також Знай.ua" писав про те, що Улюблені серіали могли закінчитися зовсім інакше: які варіанти так і залишилися на папері