Найбільша фінансова установа України - "ПриватБанк" - незабаром підвищить плату за свої послуги.

Тарифи на розрахунково-касове обслуговування вже знаходяться під прицілом, повідомляють журналісти "Фрази".

Про підвищення розцінок на обслуговування у касах повідомив керівник "роздрібного" напряму "Приватбанку" Олексій Шабан.

Він розповів, що в сучасному світі платити через касу - абсолютно безглуздо, так як в банку створено розвинену систему самообслуговування і віддаленого банкінгу.

Шабан вважає, що клієнти, які хочуть оплачувати рахунки і переводити гроші через касу в відділенні повинні бути готові за це заплатити.

"Так, це дорогі платежі, і якщо клієнт готовий заплатити за те, щоб касир набрала його платіж і прийняла готівку — він може заплатити. А якщо він може сформувати платіж сам (в інтернет-банкінгу), а в касі просто здати готівку, це вже не буде платежем. Це буде просто поповненням рахунку". Олексій Шабан

Також Шабан зазначив, що сподівається не образити клієнтів банку майбутнім підвищенням.

Нагадаємо, що 7 лютого ПриватБанк запустить обмін валют в мережі своїх платіжних терміналів - зараз в Україні налічується 12 тисяч таких апаратів. Валютообмінні операції будуть здійснювати в мережі платіжних терміналів банку, однак отримати готівку за обмін буде неможливо.

Про це розповів член правління Приватбанку Олексій Шабан в інтерв'ю одному з українських видань.

Він уточнив, що обмін проводитимуть між трьома валютами — гривня, долар і євро. І конвертувати валюту безготівково. Тобто, вставивши в термінал купюру, клієнт зможе отримати гроші на свій гривневий або валютний рахунок, але не банкнотою.

Як повідомляв раніше Знай.uау клієнтки Приватбанку за борги відібрали останнє. Новий гучний скандал насторожив українців. 

Також Знай.uа писав, що українці скаржаться на нахабство Приватбанку, який самовільно змінює кредитні ліміти і забирає з карток українців останнім.