Чиновники збільшили для українців соціальні виплати по вагітності, проте не змінили виплати по тимчасовій непрацездатності.

Зазначається, що у 2019 році діють нові розміри допомоги. Про це повідомляє Бізнес.Медіа.

"Розмір допомоги по вагітності становитиме 17 тисяч гривень, тоді як раніше майбутні мами отримували 15,5 тисяч гривень. Збільшився розрахунок з мінімальної заробітної плати. Якщо в 2018 році він становив 122,31 гривень, в 2019 році він став 137,09 грн", - йдеться у повідомленні.

Хоча в Україні підвищили мінімальну зарплату, проте не змінився розмір виплат по тимчасовій непрацездатності.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

"Тут все залежить від страхового стажу. Українець зі страховим стажем менше півроку має право на допомогу по тимчасовій непрацездатності, яка розраховується виходячи з нарахованої заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески, але в розрахунку на місяць не вище розміру мінімальної заробітної плати, яка з 1 січня становить 4173 грн", - повідомляється.

Крім того, майбутні матері в місяць отримуватимуть допомогу не вище двократного розміру мінімальної заробітної плати і не менше розміру мінімальної заробітної плати. Таким чином в цьому році мінімальний розмір допомоги по вагітності та пологах становитиме близько 17273 грн.

"Застраховані особи отримуватимуть допомогу по тимчасовій непрацездатності в залежності від страхового стажу. Три роки стажу забезпечать виплату 50% середньої заробітної плати, 60% середньої заробітної плати отримають ті українці, чий страховий стаж становить від трьох до п'яти років, працівники зі стажем від п'яти до восьми років отримають 70% середньої заробітної плати. У 100% розмірі середньої заробітної плати допомога по тимчасовій непрацездатності отримуватимуть українці зі страховим стажем понад вісім років", - повідомляється.

Нагадаємо, в Україні перевіряти власників субсидій будуть навіть через три роки після того, як вони втратили виплати.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Цінові стрибки у лютому: на що українцям потрібно відкладати вже сьогодні

Також Знай.ua" писав про те, що Вчителів чекають масові звільнення: зарплат не вистачає, влада не справляється