Державний банк "ПриватБанк" не відключав популярну послугу зняття коштів у банкоматі без картки і за допомогою мобільного телефону.

"По-перше, державний банк "ПриватБанк" не відміняв послугу зняття готівки в банкоматі без карти. По-друге, ПриватБанк не вводив ніяких додаткових або нових обмежень на зняття готівки в банкоматі без карти. Раніше діють стандартні ліміти: максимальна сума зняття одного разу - 4000 грн; максимальна кількість таких операцій за добу - 5 операцій зняття готівки; максимальна сума зняття готівки в банкоматі без картки за добу - 20 000 грн.", - повідомила PR-менеджер банку Інна Музичук.

ПриватБанк
ПриватБанк

Також в Приватбанку відзначили у яких випадках клієнтові потрібно виконати додаткові дії для зняття готівки в банкоматі без карти.

ПриватБанк
ПриватБанк

Популярні новини зараз
Сергій Шойгу на ходу придумав виправдання провалам в Україні: "свідомо" уповільнюють Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

"По-третє, з метою попередження шахрайських операцій ПриватБанк має право здійснювати перевірку у разі здійснення підозрілих дій. Наприклад, клієнт намагається зняти суму, що перевищує ліміт разового зняття - банк просить клієнта підтвердити через дзвінок на безкоштовний номер 3700 або в онлайн-чаті, що саме він, а не шахраї, хоче здійснити операцію зняття готівки, а також допомагає клієнту, інформуючи про доступні суми до зняття.", - додала PR-менеджер банку.

Дивіться: Націоналізація ПриватБанку

Нагадаємо, НБУ допоможе банкам ловити боржників.

Як повідомляв "Знай.ua",ПриватБанк відключив найпопулярнішу послугу. Також "Знай.ua" писав, що ПриватБанк залишив мільйони українців без готівки