Київ значно відрізняється від окупованої росіянами Донецька, оскільки в місті "російського світу" більше немає яскравості і веселих безтурботних жителів.

Про це розповів блогер Фашик Донецький

Жителі "ДНР"
Жителі "ДНР"

"Шибениці. Патрулі. Мовний патруль. С*ка, не знайшов нічого з вище написаного, хоча облазив весь Київ. Не знаю, де там на росТБ і на місцевих пропагандистських ЗМІ побачили фошиздів, ніби 2019 рік, соромно бути дебілами в третьому тисячолітті", - каже блогер

За його словами, перше, що кидається в очі людині, який приїхав з окупованої території – це одяг.

"Різниця в тому, що в Донецьку ти одягаєшся, щоб не привернути увагу, бо "нуйогонах". У Києві ж багато яскравих квітів серед одягу. Це незвично, це ріже око. Відвик я від цього", – каже він.

Також його дивують пробки. "Зараз у Донецьку пробки хіба від того, що танки їдуть, а холопам цивільним це бачити не можна", – пояснює блогер

Ще одна відмінність – українська мова на вулицях: "...Це впадає в очі і ріже слух. Чому ріже? Все просто – у Донецьку тебе можуть кинути в підвал за те, що ти говориш українською".

Також блогер розчаровує російських пропагандистів, які вигадують дикі речі про Україну та її столицю.

"Ціни в супермаркетах... у Києві В супермаркетах нічого не купують, тому що натовп людей бігає за синицями (жерти нічого, солі немає і т. д.). З вилами. Правда, є одне але: за 80-100$ в місяць ніхто в Києві не буде працювати, різниця зарплат як між Зімбабве і Нью-Йорком. Спасибі РФ за те, що "асвабадили" Донецьк від зарплат", – підкреслює чоловік.

Нагадаємо, Путін послав Донбас під три чорти: паспортів немає, але ви тримайтеся

Окупаційна влада Донецька відмовляється видавати жителям окупованих територій російські паспорти,незважаючи на обіцянки, які вже кілька місяців звучать з боку Росії.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Путінські бойовики вирішили блиснути знанням російської, але стали об'єктом дикого реготу в мережі: виносьте Нобелівську

Також Знай.ua" писав про те, що В Україні шукають охочих підпалити російські церкви: 2000 доларів