Фахівці склали календар магнітних бур у березні 2019 та розповіли, наскільки небезпечною буде чергова активність Сонця.

Магнітні бурі - це явище, пов'язане з виникненням незвичайних спалахів на поверхні головно світила, які провокують зміни в магнітному полі Землі та впливають на стан нашого організму.

Дізнавшись, коли саме відбудуться магнітні бурі, можна заздалегідь до них підготуватися та запобігти безлічі проблем.

Що таке магнітні бурі

У звичайному стані магнітне поле Землі забезпечує захист від викидаються протонів і електронів, але під час такого явища їх потік перевищує допустимий максимум. З даної причини бар'єр магнітного поля нашої планети не здатний знешкодити всі заряджені частинки, і вони змінюють його властивості. У цей момент люди відчувають незрозумілий дискомфорт....

Популярні новини зараз

Колишня Антіна Мухарського Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна: "Нехай СБУ нею займуться"

"Загиблий" на мітингу під Радою та зламані ребра: у поліції зробили термінову заяву після сутичок

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Показати ще

Магнітні бурі можуть тривати кілька днів. У цей час багато людей можуть відчувати знесилення, страждати через мігрені та раптові зміни настрою. Особливо небезпечні магнітні бурі для людей з хронічними захворюваннями.

Отже, коли чекати чергової хвилі

13 березня

Цього дня очікується спалах середньої сили. У сприйнятливих людей може виникнути фізична втома. Найбільший дискомфорт відчують люди з серцево-судинними захворюваннями. Можливі різкі стрибки і перепади артеріального тиску.

16 березня

Також передбачають спалахи середьої сили. Цього дня в людей можуть виникати зміни в настроях і поведінці навіть,це стосується здорових людей. Частіше всього проявляється агресивність і дратівливість. Також люди можуть страждативід безсоння.

19 березня

19 березня слід готуватися до потужних магнітних бур. Вони здатні викликати значне погіршення самопочуття, а також загострення хронічних захворювань. У зоні ризику особливе місце займають люди, у яких є проблеми з серцево-судинною системою. Слід дотримуватися помірну фізичну активність.

21 березня

Ще один сильний спалах, який може негативно вплинути як на фізичний стан, так і на емоційний. Людям радять цього дня побути на самоті, інакше ймовірні конфліктні ситуації.

22 березня

У цей день відбудеться сильний спалах. Особливо обережними потрібно бути гіпертонікам. Також обережності слід дотримуватися людям, що страждають від нервових і психічних розладів.

28 березня

На поверхні Сонця станеться спалах середнього рівня. Необхідно відслідковувати свій емоційний стан і намагатися уникати суперечок.

29 березня

Цього дня очікується середня за силою буря. Вона може викликати відчуття втоми, не виключені раптові переміни в настрої.

Нагадаємо, нестерпний біль голови запропонували лікувати магнітами.

Як повідомляв портал Знай.ua, українцям пояснили, як викликати швидку допомогу за новими правилами.

Також Знай.ua писав про те, що українці привезли з-закордону смертельну хворобу.

Дивіться: Як уберегтися від негативного впливу магнітних бур