Щороку 17 лютого у різних країнах світу відзначається День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day). Це одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій.

День спонтанного прояву доброти 17 лютого: історія свята

Спочатку свято відзначали тільки в Сполучених Штатах, але зараз воно має глобальне значення і святкується незалежно від громадянства, національності і релігійних переконань.

Навіть найменша доброта ніколи не зникає просто так

Варто відзначити, що День спонтанного прояву доброти найбільш відомий у країнах Західної Європи і в США. Так, у багатьох містах традиційно відбуваються благодійні заходи і марафони, в яких беруть участь відомі актори, громадські та політичні діячі.

Популярні новини зараз

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Показати ще

На жаль, в Україні це свято поки що не таке поширене, як на Заході. Але все ж є ряд компаній, які організовують у День спонтанного прояву доброти різні благодійні заходи.

Головне в цей день, як закликають організатори, потрібно намагатися бути добрим до всіх. І не просто добрим, а добрим безмежно і безкорисливо. Важливо пам'ятати, якщо людина очікує подяки за свою доброту, це не може вважатися істинною добротою. Ви не повинні розраховувати на те, що станете свідком радості інших і почуєте їх похвалу.

Random Acts of Kindness Day

Добрі справи самі по собі повинні приносити вам задоволення, і при цьому, даючи щось іншим або допомагаючи їм, ви не повинні очікувати нагороди. Це і є справжня доброта.

Не всі в сучасний час здатні проявити доброту до оточуючих людей. У стані втоми і роздратування від щоденних турбот ми все частіше байдуже проходимо повз чужі проблеми, поки вони не торкнуться нас самих.

І тоді ми шукаємо підтримку у тих людей, для яких «безкорислива допомога», «милосердя» і «чуйність» — не просто слова, а сенс життя, що став покликанням.