Новина про те, що в Україні заборонили продавати добре відомий засіб від застуди, викликала паніку в соцмережах. Йдеться про протизастудні ліки Фармацитрон Форте.

Відтепер в Україні заборонена реалізація, зберігання і застосування цих ліків. Однак, не потрібно поспішати кричати про "зраду", оскільки є одне велике "Але". Про це пише видання "Хвиля".

Мова йде лише про одну серію препарату: F-80615 з маркуванням виробника Фармасайнс Інк., Канада.

"Забороняю реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу Фармацитрон Форте, порошок для орального розчину по 23 г порошку в пакетах по 23 г порошку в пакеті; по 10 пакетів в картонній коробці, серії F-80615, з маркуванням виробника Фармасайнс Інк., Канада", - йдеться в розпорядженні регулятора.

Зазначено, що підставою такого рішення стала інформація від канадського виробника про підтвердження факту фальсифікації вказаної серії лікарського засобу. Як з'ясувалось, ця серія не виготовлялася виробником Фармасайнс Інк, Канада і не ввозилася на територію України.

У зв'язку c цим Держлікслужба зобов'язала суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після отримання цього розпорядження перевірити наявність зазначеної вище серії лікарського засобу і вжити заходів з її вилучення з обігу для подальшої утилізації та знищення.

Популярні новини зараз

У Запоріжжі діти отруїлися в їдальні садка: три групи "на горщиках", решта - під крапельницями

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще

Нагадаємо, в Україні вже забороняли продавати Фармацитрон. Тоді було тимчасово заборонено реалізовувати ці ліки двох серій: F-57668, F-59114. Причиною заборони стала невідповідність препарату показникам "Опис", "Розчинення".

Як повідомляв портал Знай.ua, в Україні заборонили одразу три препарати для серця: провокували рак.

Також Знай.ua писав, нестерпний біль голови запропонували лікувати магнітами