У Тернополі, як і по всій Україні, зафіксовано появу смертельних паразитів. Повідомляється, що в областях вже третина собак заразилися паразитами, які передаються людині.

Що це за паразити?

Цими паразитами, в першу чергу, заражаються вуличні тварини. Наприклад, паразит потрапляє в організм бездомного собаки. Більш того, він не зникне, поки не знищить тварину зсередини.

До людського організму цей паразит потрапить разом з укусом комара. Відомо, що розміри цього чудовиська сягають сорока сантиметрів.

Популярні новини зараз
Жінка вирішила перейти на українську через постріли в спину: "Викорінюватиму з себе російську мову" Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі Дмитро Комаров не може оговтатися після такого горя: "В одну мить знищено" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Які симптоми і як проходить лікування?

Зі слів медичних працівників, захворювання проходить безсимптомно аж до останньої критичної стадії. Відомо, що хвороби на останній стадії можуть закінчитися летальним результатом.

Варто відзначити, якщо це чудовисько паразитує весь ваш організм і дійде вже до серця, то лікування буде дуже небезпечним. Так як знищення паразита в серці може спровокувати тромбоз. Найпоширеніше місце проживання паразита - це очі.

Що стосується симптомів, то в першу чергу, це почервоніння. Потім з'являється горбок на тілі, який можна переміщати.

Як уникнути зараження?

Слід періодично перевіряти домашніх тварин на дерафілярії і вакцинувати улюбленців від цього паразита. Також не рекомендується контактувати з бездомними собаками.

Якщо раптом до вас все-таки потрапив цей паразит, не нервуйте раніше часу. Для людини він не смертельний. Бували випадки, коли паразит помирав в організмі людини. Єдине, що слід звернутися до хірурга, щоб він видалив мертвого паразита з організму.

Також не забувайте про правила гігієни. Це дуже важливо!

Прийшовши з вулиці, не забувайте мити руки. А після прогулянки з домашнім улюбленцем, не забувайте мити йому лапи щоразу, навіть якщо на вулиці сухо.

Нагадаємо, смертельний паразит вражає людей з низьким імунітетом.

Як раніше повідомляв Знай.uа, у відомому фаст-фуді отруїлися люди. Паразит масово поклав їх на лікарняні ліжка.

Знай.uа писав, як вчасно виявити симптоми, які викликають паразити і звідки вони беруться.