Скоро в Україні відбудеться перехід на літній час. В 2019 році переводити годинник потрібно в ніч з 30 на 31 березня в 3 ранку на одну годину вперед. В цей день час на сон зменшитися на 1 годину, тому потрібно спланувати свій розпорядок заздалегідь.

Щоб не нашкодити своєму організму, рекомендується добре висипатися і харчуватися, тоді перехід на інший час буде непомітним.

Особливо варто бути уважними тим, хто планує у цей день подорож, адже 31 березня весь транспорт буде курсувати вже за літнім часом. 

Медики радять підготуватися до цього періоду заздалегідь, так як перехід на літній час часто викликає проблеми зі здоров'ям. Українцям доводиться звикати спати на годину менше, а на роботі підлаштовуватися під новий графік і встигати закінчувати робити свою роботу на годину швидше.

Фахівці рекомендують починати готуватись за два тижні до переведення стрілок, щоб уникнути загострення хронічних хвороб, недосипання і депресій. Протягом цього періоду варто поступово зрушувати час підйому на годину раніше, планувати справи і уникати перенапруження.

До речі, 31 березня пройде перший тур президентських виборів в Україні.

Українці повернуться на зимовий час 27 жовтня 2019 року. Експерти радять пити більше води та трав'яного чаю, мінімізувати вживання кофеїну.

Як мінімум за годину до сну не користуватись гаджетами. Щоб прокинутися наступного дня відпочилими, варто прогулюватися перед сном, приймати теплу ванну або займатися медитацією. Це - чудовий спосіб зняти напругу та втому.

Нагадаємо, після викрадення НЛО хлопець прокинувся з унікальною здатністю: так у світі не вміє ніхто.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Чоловік розповів про зустрічі з прибульцями: вони прочитали мої думки і викрали мене.

Також Знай.ua" писав про те, що В Україні знайшли пустелю, створену прибульцями: аеродром НЛО ховали поруч.