Згідно з церковним календарем, в цю дату згадують преподобного Венедикта і святкують Федоровську ікону Богоматері. Сьогодні слід помолитися Федорівській іконі Божої матері про міцне здоров'я і сімейне щастя. Також їй моляться, щоб пологи були легкими і швидкими, і щоб малюк народився здоровим.

Ще сьогодні прийнято виводити худобу на подвір'я, чистити, дякувати за допомогу. Більше шанували корів і коней, але свині теж були дуже корисні. На тварин навіть вішали обереги, щоб захистити їх від пристріту і зурочення. Ще худобу часто заговорювали від різних хвороб і занепокоєння.

Приведіть сьогодні в порядок стайні, хлів, повітки, почистіть все і підстеліть нову солому. Коли тварини будуть заходити назад, спочатку треба запускати коня, потім корову, а потім вже свиню. При цьому читають «Отче наш».

Народні прикмети на 27 березня

Популярні новини зараз

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Колишня Потапа Ірина Горова показала своїх "скажених" мавпочок: "Перелякали дідуся"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

Є повір'я, що в цей день у тварин з'являється велика магічна сила і вони вміють виконувати бажання. Тому можна підійти до своєї тварини і пошепки попросити про виконання своєї мрії.

Якщо дівчина хоче вийти заміж, то може попросити коня знайти коханого, щоб він був сильним, як кінь. А хлопцям, на диво, радять підходити з такими проханнями до корів.

Ще сьогодні часто проводять ритуали, щоб дитина не боялася, а полуночниця пішла з дому. Це роблять, якщо дитина боїться залишатися вдома одна, вночі плаче від страху. Її треба вмити святою водою, обтерти виворотом свого подолу і три рази прочитати «Отче наш». Потім на дитину надягають натільний хрест матері і не знімають його дев'ять днів.

Сьогодні не їдять м'ясо, щоб худоба не образилася, тому головними продуктами дня вважаються молочні продукти і яйця. А якщо ви хочете сісти на дієту або позбавитися від шкідливих звичок, то день ідеально підходить.

Як повідомляв Знай.ua, стала відома погода на травневі свята. Відомий астролог розкрив українцям всі карти. Прогноз погоди від астролога на весну.

Нагадаємо, українцям розповіли, що не варто нести в церкву і святити на Великдень.

Як повідомляв "Знай.ua", на Пасху українці відпочиватимуть майже тиждень.

Знай.ua писав про те, що Уляна Супрун дала декілька порад українцям, які дотримуються посту перед Великоднем.