Капітан другого рангу ВМС України Денис Гриценко, який утримується в СІЗО "Лефортово" добре себе почуває, читає багато книг, а також вивчає англійську мову, про що розповів його адвокат Микола Полозов.

Також він зазначив, що у моряків був випадок застосувати отримані знання на практиці минулого тижня, коли він поспілкувався англійською мовою з комісаром ради Європи з прав людини Дунею Міятович. Адвокат підкреслив, що це викликало роздратування у російського омбудсмена Тетяни Москалькової.

Полонений моряк

Полозов написав на своїй сторінці в Facebook: "Денис Гриценко розмовляв з пані Міятович англійською мовою близько 10 хвилин. Відповів на її запитання щодо стану здоров'я та умов утримання. Повідомив, що слідство не надає йому, а також іншим військовополоненим побачення з близькими, телефонних переговорів. Крім того, Денис вказав на те, що робота цензорів, перлюструючих листування незадовільна, оскільки терміни передачі йому листів від рідних затягуються на 2-3 місяці. Попросив особливу увагу приділити стану здоров'я поранених військовополонених. За словами Дениса, його розмова англійською мовою з Комісаром Міятович не сподобалася омбудсмену Тетяні Москальковій".

Полонені моряки

Популярні новини зараз

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

"Федя-двірник": зірка "Сутінків" Крістен Стюарт в безглуздому вигляді стала "жертвою" папараці

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Показати ще

Після розмови полоненого моряка з комісаром омбудсмен вимагала перевести їй все сказане. На закінчення адвокат повідомив: "За словами Дениса, Тетяна Москалькова і Дуня Міятович відвідали деяких інших військовополонених моряків. Разом з Денисом ми обговорили обставини проведення щодо нього амбулаторної психолого-психіатричної експертизи".

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що Морський інформаційний центр розповів про те, що кілька українських моряків опинилися у полоні нігерійських піратів і з кінця березня їх доля залишається невідомою.

Як повідомляв портал "Знай.uа": неподалік від узбережжя Норвегії затонув круїзний лайнер Viking Sky, після чого одна з його пасажирів опубліковала в соціальній мережі відео з моменту аварії.

Також "Знай.uа" писав, що берегова охорона Південного Уельсу врятувала трьох російських моряків, які застрягли на невеликому острові Флет Холм після того, як пиячили всю ніч.