Державна фінустанова "ПриватБанк" розповів про зміни щодо виплат грошових переказів через цифрові сервіси та відділення банку за минулий рік з грошових переказів від заробітчан.
 
Про інформує "Бізнес.медіа".
 
За даними представників банку, найбільше коштів, які отримали українці з-за кордону, надійшли зі Сполучених Штатів.

ПриватБанк

 
"За минулий рік Приватбанк збільшив виплати грошових переказів через цифрові сервіси та відділення банку на 25% — до 2,6 млрд доларів", - повідомляє банк.
 
В фінустанові додали, що найбільше коштів грошей в Україну від заробітчан надійшло з США — 16% від загального обсягу надходжень. Другий за обсягом валютних надходжень в Україну є Великобританія (8%). На третьому місці грошові перекази з  Ізраїлю - 6%.

гроші

 
Також повідомляється, що в топ-10 країн за надходженням грошових переказів в Україну потрапила Німеччина - 5%, Росія - 5%, Італія - 5%, Польща-4%, а також - ОАЕ 2,7%, Туреччина 2,5% та Кіпр 2%.
 
Представники Приватбанку також інформуєть, що більше половини всіх переказів в 2018 році в Україну було здійснено з допомогою цифрових сервісів банку (онлайн банкінгу Приват24).
 

українці

Також наголошується, що загальний обсяг переказів з-за кордону в Україну налічує 5,67 млрд доларів.

Популярні новини зараз

Ймовірна обраниця Холостяка вивалила брудну білизну Макса і не тільки його - "Приниження...зовсім не любов"

Дитина врятувала собаку і змусила півсвіту плакати від щастя - герой навіть не знав, що його знімають

Купувати чи продавати – експерти розповіли, що буде з доларом після карантину

Українські пенсіонери отримають приємний "бонус" після індексації — якою буде надбавка

Показати ще

Нагадаємо, від початку поточного року в Україні закрилося 60 банківських відділень. Найбільше своїх представництв ліквідував державний "Ощадбанк" та "Альфабанк".

Як повідомляв портал Знай.ua, українка роповіла, чим поплатилась за заробітки за кордоном. Не стало того, заради чого тяк тяжко працювала.

Також Знай.ua писав про те, що стало відомо, чому українці масовов відмовляються від прописки. В які рамки заганяє новий закон.