Українське свято Великдень славиться традиційним символом - писанкою. Яскраве яйце розмальоване у локальні орнаменти - лише видима сторона свята. Зоозахисники розповіли про інший, прихований, насильницький бік такої практики.

Активісти міжнародної організацій "Відкриті клітки" за день Пасхи провели акцію-перформанс на тему жорстокої реальності птахофабрик та виробництва яєць.

Перформанс відбувся 27 квітня о 12:00 біля Музею Культури України в місті Київ. Активісти продемонстрували правду, яка стоїть за яєчною індустрією.

У центрі столиці зоозахисники розташували метровий макет яйця з традиційним писанковим малюнком, який з часом зірвали, оприлюднивши глядачам реальну історію яйця - документальні кадри з птахофабрик. Знімки, що активісти показували перехожим, демонстрували усі жахіття та насильство, що переживають кури-несушки: канібалізм, велика смертність, навмисне травмування виробником, постійна тиснява та стрес, тощо.

Популярні новини зараз

Майкл Джексон живий, і з'явиться на "Масці": Оля Полякова повторила легендарний образ поп-короля

"Мій янгол": 18-річна донька Віталія Кличка вже може шукати нареченого, мама показала свою красуню

Віктор Павлік показав, як молода дружина заковтує сосиску: "Смакота"

Зубожілі українці економлять на хлібі, яйцях і картоплі

Показати ще

"Яйце, продукт жорстокості та страждання, позиціонується на Пасху як символ духовності та безперервності життя. Але в реальності писанки та яйця-крашанки - результат смертей, страждань та катувать живих істот. Традиції - не даність, у 21-му столітті люди мають почати переосмислювати та відмовлятися від старих практик, які є насильницькими по відношенню до людей і тварин." Ліза Северіна, представниця зоозахисної організації Відкриті клітки Україна

Саме на Великодні свята попит на яйце як продукт відчутно збільшується. Звісно ж, виробники та інформаційний простір наповнений виключно позитивними та щасливими образами тварин, людей та яскравих яєць-крашанок, у той час, як небайдужі зоозахисники намагаються звернути увагу на проблему жорстокого утримання на птахофермах, та показати людям, що є альтернативні та більш гуманні способи утримання птахів.

Нещодавно "Знай.uа" писав, що нелюди жорстоко познущались над собакою: дика холоднокровність вражає, фото 18+.