Величезний смерч зафіксували на Кіровоградщині. Повітряні маси з великою швидкістю рухались над землею, утворюючи високий вихор.

Страшну стихію, яка виникла раптово в полі за селом Зленко Кіровоградської області, зафільмував на відео місцевий житель, який в цьому місці працював на тракторі.

Тракторист, помітивши видовищне природне явище, вийшов з кабіни, щоб зняти все це на камеру телефона.

На відео видно, що смерч піднімається дуже високо, кружляючи по полю. Спершу величезний вихор віддалявся від нього, але раптом різко змінив напрямок і з величезною швидкістю почав наближатись до чоловіка.

Популярні новини зараз
Олександр Еллерт розповів про вагітність Ксенії Мішиної: "Це приємний знак" Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика" Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще

"Йо-мойо! Тікати треба", - чути голос за кадром чоловіка.

Автор ролика заскочив у трактор і "на всіх парах" кинувся навтіки від стихії, продовжуючи при цьому знімати.

З огляду на те, що ролик з'явився в YouTube, тракторист таки втік від страшного смерчу. Принаймні про постраждалих від стихії не повідомляється.

Нагадаємо, унікальний потрійний смерч під Києвом вдалося зняти на відео.

Одразу кілька смерчів зафіксували над каскадом Святошинських озер в бік річки Нивка. Один із них зняв на відео мешканець Новобіличів Олександр. Несподівано для нього, стихія дала про себе знати. Чоловік із жахом побачив цілих три величезні вихори відразу, при чому за потужністю смерчі всі були різними.

Як повідомляв портал Знай.ua, величезний смерч зафіксували біля Черкас.
Місцеві жителі сфотографували грандіозне видовище, яке водночас і захоплює, і лякає. Очевидці навіть дали назву смерчу.

Також Знай.ua писав, в Азовське море прийшов "подвійний" смерч.