В одному із українських дитячих садків неадекватна вихователька била, штовхала і "швиряла" дітей.

Відводячи щодень своє чадо в дошкільний заклад, ви можете ніколи так і не дізнатися, як насправді поводяться там з вашою дитиною. Діти часто не розповідають про це, адже мама й тато наполягають, що виховательку треба слухатися. Тому малюкові здається, що все, що вихователька робить — справедливо. Дитина думає, що це з нею щось не так, вона неслухняна, "погана" і тому заслуховує на покарання. Тому терпить сві ці знущання мовчки: запирання в туалеті, виливання каші за комір, лайку.

А вихователі користуються незахищеністю дітей і просто знущаються над ними.

Один із таких випадків стався на території 164 дитячого садка в Запоріжжі. Працівниця закладу вирішила застосувати свої "методи" виховання.

Очевидець зняв на відео, що відбувається у дитячому садочку, коли діти залишаються один на один з вихователями. Ролик розміщено в Instagram

За словами автора допису, діти неодноразово скаржилися на вихователів, але батьки ніяк не могли довести, що працівники фізично впливають на вихованців.

"Д.сад 164 "Золотий ключик"... діти неодноразово скаржилися, але ця тва ** ка вдавала, що вона не розуміє в чому справа !!! І ось попалася нарешті! "- пише автор ролика.

Популярні новини зараз

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Нагадаємо, вихователька в одному з українських садочків гасила кредит дитячими сережками і хрестиками: здирала прикраси з дітей, коли вони спали.

В одному з житомирських дитячих садків стався неординарний випадок - молода вихователька ясельної групи знімала з дітей золоті прикраси і здавала їх в ломбард. За словами горе-виховательки, проти якої відкрили справу, в неї був кредит, який потрібно було погашати. Вона знімала з дітей прикраси в той момент, коли няня йшла на обід, а малюки спали.

Як повідомляв портал Знай.ua, вихователька побила дитину за те, що вона неправильно вимовляла літери. Інцидент потрапив на відео, яке поширили місцеві видання.

Також Знай.ua писав, в Росії завідуюча дитячого садка поставила дитину на коліна і заставила цілувати землю.