Батьки школярів стурбовані змінами, які торкнулися щоденників. Більшість вчителів наполягають, щоб діти вели записи у них та носили щодня з собою. Більша того, деякі школи закуповують однакову на всіх учнів щоденники, на які потрібно викласти чималу суму. Саме це найбільше обурило українців.

Про це пише Politeka.

Ми звикли, що щоденник виконує функції журналу реєстрації оцінок, отриманих на уроках, у них пишуть вчителі зауваження та повідомлення батькам. Так було раніше. Але чи є потреба у щоденних сьогодні, коли спілкування батьків та вчителів може відбуватись через мобільні месенджери, а діти часто записують домашнє завдання в зручних додатках?

На ці питання спробував відповісти на своїй сторінці в Facebook юрист Роман Корсун.

Популярні новини зараз

Руслан Євдокименко показав дорослу онуку Софії Ротару: "Неймовірні"

Павло Зібров накинувся на канал "Інтер" через Олега Винника: "Полюбіть нарешті Україну"

З сином і "переляканою" охороною: Володимира Зеленського зустріли в елітному супермаркеті

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

"Про щоденник – останній раз. Існування щоденників не передбачено жодним нормативним актом. Немає жодного закону, постанови, наказу, розпорядження про щоденники. Тобто, юридично щоденників немає, але вони є. Будь-які вимоги про наявність щоденника, його заповнення, ведення – не більше ніж фантазії окремих фантазерів, яким без щоденника ніяк. Завжди так було", – пише юрист.

Зараз практично всі класи мають батьківські чати, наприклад в Viber, тому розклад, домашнє завдання тощо обговорюють там.

Однак школи пішли ще далі та вимагають мати не просто щоденник, а спеціально закуплений навчальним закладом.

Так у соцмережах пишуть, що школа збирає кошти на щоденники. Проте через розголос у ситуацію втрутилась міська влада, яка видала наказ про заборону зборів коштів.

Багато батьків відмовляються від таких щоденників та не можуть повірити, що ці кошти дійсно підуть на щоденники (40-50 грн), а не на "відкати".

"P. S. У багатьох школах уже користуються електронними щоденниками. Дуже зручно, і портфель легше, і дерева зберігаються", – додав роман Корсун.

Нагадаємо, учням нагадали про старт ЗНО та обов'язкові предмети.

Як повідомляв портал Знай.ua, школярка власними руками створила вбрання для випускного. Оцінив увесь світ.

Також Знай.ua писав про те, що українським школярам показали календар ЗНО 2019 та перелік предметів для проходження тестування.