В суботу, 25 травня на українців очікує нестабільна погода, з грозами, шквалом, зливами і градом.

Про це розповіла народний синоптик Наталка Діденко та сайт Українського гідрометцентру.

Вони продемонстрували грозовий фронт, який не залишив без уваги навіть південні регіони країни. Діденко зазначила, що на вихідних температура повітря в Україні буде стабільною. Протягом дня 25-26 травня очікується +20...+26 градусів.  

На Заході країни очікується температура +16...+22 градуси. Крім того, за словами Діденко, останній уїк-енд травня позиціюватиме себе гуркотами грому і проливними дощами.  

"Дощі з грозами залишаються пріоритетними. Під час гроз можливі шквали і град. Звичайно, будуть прояснення, особливо в неділю на Правобережжі". Наталка Діденко

У Києві 25 травня, дощі, грози, при грозах поривчастий вітер, можливий локально град. На день міста, 26 травня, місцями невеликий дощ, гроза. Температура повітря в столиці +23...+25 градусів.

Вихідними єдиним джерелом стабільності в Україні буде температура повітря. Бо саме вона вже якийсь час не міняється і...

Geplaatst door Наталка Діденко op Vrijdag 24 mei 2019

Geplaatst door Наталка Діденко op Vrijdag 24 mei 2019

Раніше ми писали, через кліматичні зміни спекотна погода в Україні починається з середини червня і закінчується з 15 серпня до 1 вересня.  

Як повідомляв портал Знай.uа, у травні українців чекають як мінімум три дні, коли висока ймовірність магнітних бур.