У Вінницькій області був зафіксований спалах африканської чуми свиней. У Козятинському районі через це спалили більше тисячі тварин.

Цю інформацію повідомили в прес-службі Козятинської РДА.

У повідомленні говориться, що спалах африканської чуми помітили на свинофермах у селі Сошанське. За словами керівника господарства, через АЧС померли 11 тварин. У результаті досліджень виявилося, що падіж свиней почався ще з 19 травня. Станом на 23 травня загинули 24. На сьогоднішній день вилучено і спалено все поголів'я, а це - більше тисячі свиней.

Зараз в районі почали вживати заходи по ліквідації вогнища захворювання та недопущення розповсюдження хвороби. Відомо, що свиней жителів села Сошанське вилучати не будуть.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам заборонили отримувати зарплату та пенсію одночасно: перевірте, чи це не торкнеться вас Нові правила мобілізації: де шукатимуть ТЦК ухилянтів та кого призвуть у першу чергу Соцвиплати скасують: хто більше не отримає грошей Без “Петровичів” і “Іванівн”: українські школи переходять на нові правила спілкування
Показати ще

За попередніми даними, на свиноферму вірус привезли закупівельники. Тому місцевим жителям радять не продавати тварин за безцінь. Також в селі ветеринари проводять обхід та оглядають тварин.

Нагадаємо, у Запорізькій області дитина впала у кому: всьому виною звичайна вода.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", перші ознаки раку, які всі ігнорують: як вберегтися від страшної недуги.

Також "Знай.uа" писав про те, що популярна іграшка 90-х здатна вилікувати серйозні захворювання: несподіване відкриття.