Що означає ім'я Олександр

Ім'я насправді звучить дуже сильно і мужньо. Означає з грецької – «захисник». Але в попередніх варіантах було «чоловік, який оберігає». За рахунок християнства ім'я стало дуже популярним не тільки в Україні, але і в Швеції, і в США, в яких воно входить в десятку найпопулярніших імен чоловіків. В Європі це ім'я входить в 20-ку.

Який характер у Олександра

У дитинстві це болюча дитина, але в підлітковому віці швидко загартовується, займається спортом і тоді з нього виростає стійкий і міцний чоловік. Олександр вміє наполегливо домагатися мети, легко стає главою колективу і відмінно управляє ним. Найбільше довіряє здібним людям, сам справедливий чоловік. Ще з дитинства Олександр намагається звернути на себе увагу, спочатку батьків, потім однолітків. Для цього використовує різні способи – добре вчиться або навпаки веде себе просто жахливо. Але коли починає займатися спортом і загартовуватися, то його здоров'я і характер, стають більш стійкими.

Серед слабких місць дорослого Олександра – алкоголь. В основному через те, що йому в цьому стані важко себе контролювати і не ображати інших людей. Серед сильних місць – неймовірна чарівність і привітність до усіх. Однак дружина може почати ревнувати, адже і пальто, і руку він подає не тільки їй, але і всім жінкам.

Як чоловік він дуже ніжний, але романтика і виклик яскравих емоцій – це не про нього. Йому складно показувати навіть свої емоції на людях, але якщо з ним близько і особисто спілкуватися, то можна побачити, що насправді це дуже чуттєвий чоловік.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

У роботі дуже креативний, зі здібностями до аналізу і техніки. Відмінно складається кар'єра в маркетингу, рекламі, відео і створення сайтів.

Сумісність з жіночими іменами

Найкраще відносини складаються з жінками: Ганна, Валентина, Варвара, Віра, Вероніка, Дар'я, Єлизавета, Зоя, Інна, Любов, Людмила, Марія, Надія, Наталія, Поліна, Тамара, Оксана, Альбіна, Карина.

Листівки і привітання з днем Олександра

Сьогодні Саша лиш для тебе
Сміється сонце прямо з неба
І ніжно пахнуть квіти,
Його теплом зігріті.
І дятел на світанні
Відстукав привітання,
І мишка – шкряботушка,
Посмикала за вушко,
І котик походжає —
Тобі добра бажає.

З Днем іменин Вас, Олександре,
Привітати я поспішаю швидше!
Нехай охороняє Вас Ваш ангел,
Успіх в справах щоби йшов швидше!

Нехай в житті краще трапиться,
Ви любите всіх захищати!
І Вам нехай в потрібну хвилину
Все в світі будуть допомагати!