Екс-мер Слов'янська Неля Штепа, яка у 2014 році сприяла захопленню міста бойовиками, вперше з'явилася на публіці.

Про це повідомляє місцеве видання.

За даними ЗМІ, в місті пройшов конкурс краси "Міс Слов'янськ-2019", де вибирали найкрасивішу дівчину. Коли ведучий оголосив, що на сцену вийде Неля Штепа, зал "вибухнув" оваціями.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз
Рахунки за доставку газу: що зміниться з нового року та кому дозволять не платити 73 грн перетворилися на 417: ДРАЦС змушує українців переплачувати за дрібну послугу "Тарифи підвищувати у вас легко виходить!": українці рознесли "Київстар" – третина мережі залишилася без світла Черги на АЗС і порожні баки: водіїв готують до дефіциту пального - які причини
Показати ще

У мережі ні так райдужно сприйняли появу Штепи.

"Зовсім забув ... Звичайний конкурс краси ... Звичайні красуні україночки Донецького краю. Звичайне прифронтове місто Слов'янськ ... Звичайна Неля Штепа ... Абзац", - коментує фото офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц".

Зазначимо, що вперше суд над екс-меркою Слов'янська розпочався у жовтні 2014 року. А 20 вересня Ленінський райсуд Харкова відпустив її із СІЗО і відправив під домашній арешт, зобов'язавши носити електронний браслет.

Нагадаємо, Путін готує Зеленському небезпечну пастку: всього один невірний крок.

Як повідомляв Знай.uа ватажок "ДНР" наважився ставити Києву умови: "Якогось позитивного вихлопу ми не бачимо".

Знай.uа писав, "зробив прорив": у Києві зведуть пам'ятник відомому авіаконструктору.