У сучасному світі, коли кожен з нас весь час кудись біжить, зайнятий своїми турботами або справами, сон є єдиним засобом для того, щоб відпочило і тіло, і мозок. Але, як кажуть психологи, саме через такий шалений ритм життя і постійний стрес, у багатьох людей розвивається безсоння, і без різних стимуляторів вони не можуть відправитися до царства Морфея.

Приємні звуки

Вчені знайшли вихід з цієї ситуації. Провівши різноманітні випробування, вони прийшли до висновку, що звуки спокійної розслаблюючій музики благотворно впливають на психіку і допомагають заснути. Не секрет, що вже давно багато людей при медитації включають собі звуки дощу, лісу або спів птахів. Саме звуки природи допомагають заспокоїтися нервовій системі і розслабитися.

Також, за словами психологів, щоденне прослуховування подібних записів дозволяє поліпшити настрій, нормалізувати тиск і просто заспокоїтися. Найкорисніше слухати звуки природи людям за сорок і тим, хто дуже рідко вибирається з міста.

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Вчені при цьому зазначили, що нормальний сон буває лише тоді, коли людина засинає до півночі. Дослідження говорять, що якщо людина лягає спати до 12 ночі, то відпочиває і тіло, і мозок. Якщо ж людина засинає після півночі, то відпочиває тільки тіло.

Нагадаємо, синоптики попередили українцям, що відпустку може зіпсувати несподіване явище природи.

Як повідомляв портал Знай.ua, українцям розповіли, як поїхати до чудових європейських країн за копійки.

Також Знай.ua писав про те, що астрологи розповіли, що чекає українців до кінця літа.