Нацбанк анонсував безліч змін, зокрема, українці зможуть тримувати зарплау в доларах, а іноземну валюту можна буде придбати навіть на поштовому відділенні.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

поштове відділення

Кто отримає зарплату в іноземній валюті


Гривня залишається головним платіжним засобом в Україні. Навіть після скасування всіх обмежень, сплачувати у валюті можуть тільки моряки, дипломати, консули і інші співробітники іноземних держав.

Проте, хоч платити співробітникам можна тільки в гривнях, згідно з рішенням Верховного суду, заробітні плати можна закріплювати у валюті, а виплачувати в гривнях. Тобто працівник має повне право вимагати, щоб його заробітну плату "прив'язали" до курсу долара. Таким чином, зарплатню будуть перераховувати в залежності від коливання курсу долара.

Популярні новини зараз
Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Як схуднути за місяць на 5 кг без спорту? Прості поради, щоб зустріти Новий 2023 рік в ідеальній формі Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

іноземна валюта

Ще одне важливе нововведення, яке торкнулося простих українців – з лютого долари можна купувати онлайн. Зараз таку можливість надає більшість українських банків. Причому, щоб відкрити валютну карту, не завжди потрібно звертатися безпосередньо у відділення.

долари

Обмін валюти на пошті


Тепер не лише банки та обмінні пункти можуть проводити грошові операції. Обміняти валюту українці зможуть прямо на поштовому відділенні. Вони також зможуть встановлювати свій курс валют і конкурувати з фінансовими установами.

Нагадаємо, в Україні запустили спеціальний податок для бізнесу.

Як повідомляв портал Знай.ua, українцям пояснили, як сплатит податок за міжнародні посилки, вартістю від 100 євро.

Також Знай.ua писав про те, що експерти підрахували прибутки українських заробітчан в Європі.