Для громадян,я кі хочуть усиновити дитину, введуть нові правила. В Україні також плануть створення спеціальної комісії з питань міжнародного усиновлення, яка буде діяти на постійній основі.

Уряд вніс зміни в процедуру усиновлення, нове рішеня набуло чинності 10 липня.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

У відомстві зазначають, що прийняття цієї постанови має забезпечити максимальну відкритість і прозорість процедури усиновлення. Також це має мінімізувати корупційні ризики або складові під час усиновлення.

Популярні новини зараз
Терорист Стрєлков-Гіркін розповів, що ФСБ хотіло поставити Добкіна на чолі "ХНР" за місяць до війни Олена Зеленська не стримала емоцій через вбитих росією українських дітей: до болю зворушливі кадри підкорили мережу Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Уряд прийняв постанову, яка передбачає внесення наступних змін:

надання права на отримання державної допомоги при усиновленні дитини, усиновителям, які усиновили дитину, батьки якої дали згоду на усиновлення;

надання права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям без зменшення її розміру сім'ям, до складу яких входять особи, які здійснюють догляд за хворими дітьми.

Нагадаємо, в Україні скоро можуть зникнути дитячі будинки. Чиновники розповіли, кому це потрібно та куди подіти тисячі дітей.

Як повідомляв портал Знай.ua, батьків попередили про нову небезпечну гру, яка прийшла на зміну "Синоьому китові".

Також Знай.ua писав про те, що рідкісна хвороба перетворила життя жінки на нескінченні страждання