16 та 17 липня слідом за сонячним затемненням відбудеться і місячне. Це явище також сильно впливає на людей, а на окремі знаки Зодіака особливо. Астрологи розповіли, кому у ці дня слід бути вкрай обережними та на що звернути увагу, щоб полегшити собі життя та уникнути неприємностей.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

місячне затемнення

В цей день астрологи не радять брати в борг і позичати, інакше потім розібратися з цими фінансовими проблемами буде вкрай проблематично. Для залучення грошей, кажуть вони, треба запалити свічку і проговорити вголос на неї свої фінансові плани. Крім того, всім без винятку знаків Зодіаку 17 липня доведеться шукати баланс між особистим життям і кар'єрою.

Також 16-17 липня можливі сварки і конфлікти, яких краще уникати. У ці дні активізуються люди-маніпулятори, тому будьте обережні. Людям творчих професій у цей день можна сміливо братися за нові проекти, у них вийде щось незвичайне і приносить непогані гроші. Місячне затемнення в липні: як вплине на знаки Зодіаку За словами астрологів, місячне затемнення 17 липня 2019 року стане "фатальним" для деяких знаків Зодіаку, тобто цей день багато в чому буде визначати їхню долю.

Обережність у день місячного затемнення варто проявити чотирьох знаках Зодіаку - Ракам, Левам, Дівам і Скорпіонам. Їм у цей день може загрожувати небезпека.

Ракам астрологи радять звернути увагу на своє здоров'я, сил інакше не буде навіть на відпочинок.

Леви у цей період можуть залатати старі рани. Більше приділяйте часу близьким, ви зможете припинити старі сварки. 

Дівам в цей день доведеться попросити про допомогу, оскільки самі з проблемами, що звалились на їхні плечі, вони не впораються.

Скорпіони в цей день будуть почувати себе некомфортно через накопиченої злості і негативу.

А ось пощастить у день місячного затемнення Тельцям, Водоліям і Рибам - вони зможуть навіть реалізувати ті мрії, які вважалися довгостроковими.

Тельці — справжні щасливчики у день місячного затемнення, вони отримають те, про що так давно мріяли і над чим наполегливо працювали. Також їм посміхнеться удача і в особистому житті, стосунки почнуть налагоджуватися та не виключені приємні знайомства.

Риби. Ви зараз активні як ніколи. Астрологи рекомендують не зупинятися, адже в цей день ви приймете дуже важливе і зважене рішення.

Водолії до цього дня так наполегливо і багато працювали, настав час пожинати плоди. Більше спілкуйтеся з рідними та друззями, знайдіть час та гарно відпочиньте.

Нагадаємо, неймовірне сонячне затемнення показали з космосу.

Як повідомляв портал Знай.ua, лікарі розповіли, як астрономіні явища вплинуть на здоров'я людей.

Також Знай.ua писав про те, що розповість карта Таро про вашу долю. Ворожки розкривають секрети.