Долар до кінця літа може підвищитися, проте аналітики також прогнозують стабілізацію та зміцнення курсу гривні на ринку.

За словами експертів, долар зараз підійшов до мінімального для цього року курсу валют. Але вже до кінця серпня він може зрости до 26,5 гривень. Про це повідомляє видання "Акценти".

Як пояснив аналітик Володимир Мазуренко, на підвищення курсу долара можуть вплинути критичний імпорт, повернення ПДВ, переклад дивідендів.

У той же час інший експерт Єгор Комов переконує, що підвищення буде лише до 25,7 гривень. За його словами, все безпосередньо залежить від НБУ і "настрою ринку". За прогнозами Комова, Нацбанк не стане скуповувати надлишки, а значить, валюта може зміцнитися.

У свою чергу фінансовий аналітик Вадим Іосуб зазначив, що вибори до ВР не матимуть жодного впливу на зростання або спад долара. Найімовірніше, що валюта буде корелюватися за рахунок дій іноземних інвесторів в ОВДП.

Він також пояснив, що будуть реінвестиції отриманої при погашенні держоблігацій гривні або ж репатрація попередньо купленої валюти. За словами аналітика, швидше за все, українська валюта буде змінюватися в залежності від співпраці з МВФ.

Популярні новини зараз
Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще