Біля Кіровського ринку вже кілька днів звучать пісні. Не байдужий волонтер дає "Концерти" мелитопольцям, таким чином назбирати гроші на лікування п'ятирічної дівчинки.

Збирають гроші на лікування дитини з Коростеня. Дівчинка терміново потребує операції, оскільки одна ніжка у неї коротше іншої. На хірургічне втручання і подальше лікування потрібно 400 тисяч гривень, ця сума прозвучала як вирок для батьків. Тому волонтери долучилися до збору коштів. Один з них вже декілька днів щодня влаштовує живі виступи біля Кіровського ринку. Юнак співає чудово, чим викликає овації місцевих жителів і, звичайно, пожертвування.

Популярні новини зараз

Волочкова осоромилася черговою рогаткою на яхті, вразливим не дивитися: "Я взагалі живу в шпагаті"

Ведуча "Орла і Решки" вивалила декольте у тонкій маєчці: "Мальвіна нервово курить в сторонці"

Українські моряки потрапили у полон до піратів: за їхні життя бореться увесь світ - на рахунку кожна хвилина

Огидний сморід на весь Харків: у річці виявили сотні тіл, катастрофа вже на порозі, - фото

Показати ще

Не обходиться і без курйозів. Не байдужі мелітопольці підходять до волонтера не тільки висловити захоплення його талантом, але і просять мікрофон. До прикладу, один з пенсіонерів, вирішив зачитати для всіх вірш про рідну Україну. Втім, і його виступ отримав овації публіки.

Нагадаємо, В Одесі зозуля подарувала синові скалічене дитинство: Владик чекає два роки

Як раніше повідомляв Знай.ua, Отруєння під Одесою: дітей госпіталізують пачками, оздоровчий табір виявився смертельною пасткою

Раніше портал Знай.ua писав, Дніпро охопила смертоносна епідемія: медики б'ють тривогу, що потрібно знати