В Університеті Уханя в Китаї вчені з'ясували, щоб повністю придушити зростання ракової пухлини зможе звичайне чорнило каракатиці.

Повністю подавити ріст злоякісних пухлин у мишей допоможе особлива рідина молюсків. Дослідники знайшли несподіване засіб проти раку. Про це повідомляє Phys.org.

Отже, дослідники виявили, що всезалежить від наночастинок, які містяться в чорнилі молюска. Фахівці провели ряд досліджень на мишах і імздавалося, що наночастинки з чорнило каракатиці мають здатність перетворювати імунні клітини-макрофаги М2 в макрофаги М1. Перші у великій кількості містяться в ракових пухлинах і в них пригнічена протипухлинна функція. А другі макрофаги руйнують пухлинні клітини "переваривавшая" їхні й активації Т-лімфоцити.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу приголомшила зізнанням про вагітність, вже зовсім скоро: "Хочемо трьох"

Кравчук пролив світло українцям на Порошенка: 5 років про це говорили тільки пошепки

Померла зірка серіалу "Моя прекрасна няня": "Не стало дивовижної, чудової, унікальної..."

40-річна Ані Лорак підігріла чутки про вагітність, свіжі фото все прояснили: вже не приховує

Показати ще

Провівши ряд експериментів вчені з'ясували, наночастинки у "комплекті" з інфрачервоним світлом знищують понад 90 відсотків пухлинних клітин в культурах, і майже повністю пригнічують ріст злоякісних новоутворень в живих мишей. А найголовніше, вони зупиняють формування метастазів.

Виявлення наночастинок в чорнило каракатиці зможе допомогти забезпечити дієвими і доступними ліки проти раку.

На даному етапі, вчені почали розробляли штучні наночастинки, але вони дорогі і складні у виготовленні.