Найбільший азербайджанський оператор мобільного зв'язку «Azercell Telecom» зайнятий роботою над придбанням українського оператора «Vodafone Ukraine».

Частка ТОВ «Azercell Телеком» на ринку мобільних телекомунікацій Азербайджану на поточний момент становить 45%. За індексом проникнення, рівному 43 %, ТОВ «Azercell Телеком» займає перше місце серед мобільних операторів країн СНД. Зона покриття охоплює близько 80 % території Азербайджану .

Компанія раннє вже провела «due diligence» (детальний фінансовий аналіз) українського великого оператора «Vodafone Ukraine».

Популярні новини зараз

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

Як подзвонити оператору Київстар: прості команди і прямий номер

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Так вже в серпні цього року в українській компанії повинен з'явитися новий топ-менеджер.

Сума угоди поки що залишається невідомою. Але експерти запевняють, що це дуже серйозний крок для компанії та її розвитку. Таким чином мова може йти про суму в 700 000 000 доларів.

Компанія  «Azercell Телеком» в 2019 році провела ребрендинг і показала що цими діями оператор прагне розвиватися і збільшувати обрії власних можливостей.

Нагадаємо, журналіст розповів, що чекає Кличка.

 
Як повідомляв раніше Знай.uа, перед майбутнім боєм в суперважкій вазі Олександр Усик записав нове відео у своїй соцмережі.


Також Знай.uа писав про те, що росіяни використовують заборонену зброю.

<цифра>