Перший член екіпажу Яни-Капу повернувся до дому з російського полону! Однак йдеться поки не про самих моряків, а про собаку Джессі із захопленого російськими спецслужбами буксира в Керченській протоці. Собака Джессі, улюблениця моряків із захопленого українського буксира "Яни Капу", вже в Україні.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Джессі

Від початку полону вся команда переймалась долею чотирилапого. Хто розшукав собаку в окупованому Криму і як вона дісталась материкової України. Джессі була улюбленицею всього екіпажу буксира "Яни Капу".

Під час засідань московських судів Джессі мала юридичний статус моряка Володимира Терещенка. Слідчі погодились повернути її на прохання моряків. Процес визволення Джессі зайняв певний час, адже потрібно було підготувати відповідні документи, зробити низку щеплень і вшити собачі спеціальний чіп для перетину адміністративного кордону з окупованим Кримом.

Популярні новини зараз

Донька загиблого у ДТП з 16-річним мажорам звернулася до українців: "Батько в морзі, а він відчуває свою безкарність"

Сестра потерпілого в смертельній ДТП вразила правдою про 16-річного мажора: "Пішли всі на х*й, мене відмажуть"

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Показати ще

полонені моряки
полонені моряки

Поки моряків судили в Москві, вона весь час перебувала у росіян в окупованій Керчі. Минуло кілька днів після того, як вона повернулася з Криму, і тепер живе в матері одного з полонених моряків.

Джессі була на буксирі "Яни Капу", коли російський прикордонний корабель протаранив його. Це сталося в листопаді 2018 року. Судно одночасно з двома катерами випливало з Одеси в Маріуполь. Коли виходили з Керченської протоки, російські прикордонники відкрили вогонь і захопили кораблі з екіпажем.