Розмір мінімальної пенсії в 2020 році складе 1700-1750 гривень.

Так повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко: "Я думаю, що розмір мінімальної пенсії в наступному році можна встановлювати на рівні 1700-1750, а до кінця року, я думаю, до 1900 грн. Можна абсолютно. Це фактично є прожитковий мінімум для непрацездатних".

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Розмір мінімальної заробітної плати, за словами Розенка, може становити від 6,5 тис. грн.

Популярні новини зараз

Ванга перед смертю напророкувала Україні "вічне щастя", але за однієї умови: що помітила легендарна віщунка

Маєток Гонтаревої під Києвом спалили: зайнявся, як сірник, вражаюче відео

Приходько зважилася на неймовірне після вінчання, фани здивовані: "Наші стосунки завершилися"

Пальчевський розкрив українцям очі на Зеленського: "Більше влади, ніж у Сталіна і Гітлера"

Показати ще

До 1 липня 2019 року середня пенсія серед всіх людей, які її отримують, дорівнювала 3006 гривень. Загальна чисельність пенсіонерів в цьому році скоротилася, їх тепер - 11 441 387 осіб.

Перше підвищення пенсій після того, як внесли діючу пенсійну реформу, відбулося в жовтні 2017 року. 10,5 млн пенсіонерів зробили перерахунок. На початку 2018 і 2019 років зросла військова пенсія. У березні 2019 ввели автоматичну індексацію пенсій. Її будуть проводити щороку 1 березня.

Також зазначимо, що є категорія пенсій, які підвищилися з 1 липня 2019 року. Це торкнулося тих, у кого великий стаж, але були маленький зарплати. Ще пенсії зросли для військовослужбовців-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та для 43 тис. осіб, які стали інвалідами після Антитерористичної операції і операції Об'єднаних сил на Донбасі.

Нагадаємо, раніше пенсіонерам розповіли, скільки в Україні "щасливчиків".

Також Знай.uа писав, які документи необхідні для отримання пільг та виплат.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що українцям доведеться засукати рукави і працювати до глибокої старості через норми стажу.