За даними аналітиків держвідомств, українська економіка стрімко вибирається з кризи.

Нацбанк повідомляє, що інфляція в текуще році зменшиться до 6,3%, у 2020 році - до 5%. Як говорить НБУ, при цьому економіка почне зростати до 3%, а не 2,5%, як розраховували раніше. У 2020 зростання має скласти 3,2% замість очікуваних 2,9%.

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Аналітики Нацбанку вважають, що для інвесторів з'явилися сприятливі умови, у зв'язку з чим споживча інфляція загальмується. Зараз діють високі процентні ставки на гривневі ОВДП, і це приваблює не лише українців, але й закордонних інвесторів.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще

Буде вводиться нова фіксальна політика: податки не підвищаться, але за їх оплатою будуть стежити суворіше. Це вкрай важливо, щоб погасити держборг в 2019-2021 роках. За даними Мінфіну, повернути потрібно буде приблизно 1,14 трлн гривень.

Зростання зарплат буде поступовим, так як скорочується розрив рівня доходу з сусідніми країнами. З міграційними процесами з країни буде простіше.

Прогноз для внутрішнього ринку хороший: підвищиться пропозицію продтоварів українського та іноземного виробництва. Ціни на імпортні енергоресурси обіцяють низькі.

Проте експерти не поділяють позитивний настрій аналітиків держвідомств. На їхню думку, зростання інфляції в 2019 складе не менше 7%, а в 2020 році - 6-7%.

Нагадаємо, раніше українців змусять віддавати шалені суми за популярну послугу, деталі.

Також Знай.uа писав, що курс долара наступного тижня змусить вас бігти в обмінки, краще не затягувати.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що ПриватБанк влип у грандіозний скандал.