Психопати серед нас. Але вони рідко нагадують Джека-Різника. Які професії здатні перетворитиособу з настійкішою психікоб на психопата?

Психологи розповідають про 10 професій, які найчастіше обирають люди з якостями, які можна зустріти в "кримінальних зведеннях", однак з іншого боку - це може бути талантом, коли "Мета виправдовує засоби".

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Психопати харизматичні і безстрашні. Вони вміють приймати рішення швидко, незважаючи на ризики та вперто йдуть до своєї мети.

ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ

Популярні новини зараз

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

Ірина Білик роздумує над життям без чоловіка: "Яка від них користь?"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще

У 2014 році уряд Великобританії розглядав питання про набір людей з психопатичними рисами спеціально "для підтримки порядку". Такі люди легко впорають з кризовими ситуаціями Крім того, такі люди дуже розумні та самокритичні.

ШЕФ-КУХАР

Як не дивно, але в цьому списку і ця професія. І тут справа не про вогонб чи ножі якими мождна завдати шкоди.

Ці люди відмінно справляються з хаосом, що під силу не кожному. До того ж, у них немає проблем з нервами. Усе це дуже важливо в роботі шеф-кухаря, де потрібно одночасно робити багато речей і стежити за декількома процесами.

СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЬ

Ветеран ФБР (Федеральне Бюро Розслідувань) Джо Наварро стверджує, що психопати часто знаходять себе в служінні Богу. Тут все просто: релігійні організації можуть дати своїм співробітникам можливість експлуатувати інших, надаючи таким діям "найвищої легітимності". Також у церквах легко створювати союзи, які дають можливість маніпулювати людьми.

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ

У цій професії психопатів притягує напруженість і ризик. Тут вони – найцінніші співробітники, оскільки вміють добре володіти собою в будь-якій ситуації.

ЖУРНАЛІСТ

Особливо добре психопати виявляють себе, коли необхідно знайти ексклюзивну інформацію в короткі терміни. Хто, як не журнаіст впорається з таким завданням.

ХІРУРГ

Хірурги володіють значно більшою кількістю психопатичних рис, ніж інший медперсонал. Ця професія приваблює психопатів тим, що тут потрібно приймати швидкі і складні рішення кожен день. Та й для пацієнта такий хірург краще – тут рука точно не здригнеться.

ПРАЦІВНИК ОФІСУ ПРОДАЖ

Психопат, який працює в сфері продажів, проявляє такі риси, як відкрита й агресивна самореклама, невпинне бажання заробити більше і нездатність до командної гри.

Втім, тут палиця в двох кінцях - такий працівник може стати золотою жилою для компанії, або ж найстрашнішим кошмаром.

ВЕДУЧИЙ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Деякі психопати також демонструють нарцисизм, який корисний у роботі з громадськістю. Популярність публічної кар’єри серед психопатів пов’язана і з тим, що така робота, як правило, стресова і вимагає витримки.

АДВОКАТ

Ця професія часто пов’язана з публічністю і скандалами, що тільки підживлює нарцисизм психопатів, даючи їм можливість проявити свій шарм, логіку і вміння маніпулювати фактами.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

Для психопатів характерна стійкість до хаосу. Це дозволяє їм залишатися при здоровому розумі, вирішуючи різноманітні завдання і постійно роблячи вибір. Однак вони ж можуть створювати хаос і для своїх підлеглих – це допомагає їм виглядати краще на тлі інших.

Нагадаємо, як українцям перерахують пенсії до кінця 2019 року та хто отримає найбільші виплати.

Як повідомляв портал Знай.ua, ще одна прогресивна карїна чекає українських заробітчан та пропонує солідні виплати за працю.

Також Знай.ua писав про те, що в уряді пообіцяли українцям підняти мінімальну зарплату. Коли громадяни отрмають від 5500 грн.