В уряді затвердили ряд професій, які внесли до списків шкідливої роботи, а працівникам у майбутньому дають можливість вийти на заслужений відпочинок за віком на пільгових умовах. 

Постанова Кабміну №708 про внесення змін було підписано 14 серпня 2019 р.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

пенсіонерка

Популярні новини зараз

Українцям знов перерахували пенсії та доплати: хто і коли отримає більше грошей

Озеро-вбивця поглинуло двох жінок — рятували дітей всіма силами

У Дніпрі молоді батьки ледь не втратили донечку через зомбо-ящик - летіла з вікна, як метелик

Дружина Dzidzio співачка Slavia заговорила про ревнощі, замішана Цибульська: "Я тобі не мамка"

Показати ще

Наголошується, що рішення уряду сприятиме уникненню різних підходів при визначенні права на пенсію за віком на пільгових умовах органами, які призначають та виплачують пенсії, а також спеціалістами підприємств, організацій та установ.

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

підприємство

 Списку №1 з'явилися додаткові професії. Доповнили розділи "Чорна металургія", "Виробництво коксопродуктів", "Виробництво кольорових металів" загальними професіями: працівники, що здійснюють безпосередню організацію і контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів у зазначених виробництвах.

 Списку №2 у розділи "Чорна металургія", "Виробництво металовиробів", "Виробництво генераторного газу і одержання газів у процесі металургійного виробництва" внесено професії працівників, здійснюють організацію та контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів у зазначених виробництвах.

металургія

Нагадаємо,  українцям пояснили, які роки не зарахуютьдо загального трудового стажу. Це стосується громадян, що в певний момент свого життя доглядали хворого родича.

Як раніше повідомляв портал Знай.uа, у Зеленського готують чергове підвищення для громадян, які вийшли на заслужений відпочинок. 

Також портал Знай.uа пишучи, що Україна перейшла на е-пенсії. Тепер українцям буде дегше оформити соцвиплати, зробити це можна буде просто вдома ерез інтернет.