В уряді затвердили ряд професій, які внесли до списків шкідливої роботи, а працівникам у майбутньому дають можливість вийти на заслужений відпочинок за віком на пільгових умовах. 

Постанова Кабміну №708 про внесення змін було підписано 14 серпня 2019 р.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

пенсіонерка

Популярні новини зараз

Погода на 18 вересня: покладіть по цеглині в кишені

В Маріуполі бойовика "ДНР" відправили у саме пекло: "Мені страшно, мама у всьому звинувачує..."

Ванга перед смертю напророкувала Україні "вічне щастя", але за однієї умови: що помітила легендарна віщунка

Головне за ніч: сюрприз Зеленського заробітчанам, напад на Супрун, арешт "шишки" бойовиків та майбутнє Криму

Показати ще

Наголошується, що рішення уряду сприятиме уникненню різних підходів при визначенні права на пенсію за віком на пільгових умовах органами, які призначають та виплачують пенсії, а також спеціалістами підприємств, організацій та установ.

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

підприємство

 Списку №1 з'явилися додаткові професії. Доповнили розділи "Чорна металургія", "Виробництво коксопродуктів", "Виробництво кольорових металів" загальними професіями: працівники, що здійснюють безпосередню організацію і контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів у зазначених виробництвах.

 Списку №2 у розділи "Чорна металургія", "Виробництво металовиробів", "Виробництво генераторного газу і одержання газів у процесі металургійного виробництва" внесено професії працівників, здійснюють організацію та контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів у зазначених виробництвах.

металургія

Нагадаємо,  українцям пояснили, які роки не зарахуютьдо загального трудового стажу. Це стосується громадян, що в певний момент свого життя доглядали хворого родича.

Як раніше повідомляв портал Знай.uа, у Зеленського готують чергове підвищення для громадян, які вийшли на заслужений відпочинок. 

Також портал Знай.uа пишучи, що Україна перейшла на е-пенсії. Тепер українцям буде дегше оформити соцвиплати, зробити це можна буде просто вдома ерез інтернет.