Нещодавно стало відомо, що солдат-контрактник разом з подільниками проник в будинок пенсіонерів. Застосувавши фізичне насилля до господарів, зловмисники обікрали їх.

У момент скоєння злочину солдат кілька місяців перебував в «самоволці».

Гайсинський районний суд Вінницької області засудив обох злочинців до 4,5 років позбавлення волі. Про це повідомив глава військової прокуратури Центрального регіону Олег Сенюк.

Як повідомляв Знай.ua, внутрішня безпека Нацполіції затримала в Запоріжжі двох молодиків, які побили і стріляли в бійця Нацгвардії.

Нагадаємо, Знай.ua розповідав, що на Львівщині затримали солдата, що ухилявся від військової служби.

Популярні новини зараз
25 березня навіть пташка гнізда не в’є: що категорично заборонено робити на Благовіщення-2026, прикмети Квітневе підвищення пенсій: кому нарахують додаткові 500 грн Яким буде літо-2026: синоптик пояснила, чи варто готуватись до аномальної спеки Мінімальна пенсія у квітні: на скільки зростуть виплати після перерахунку
Показати ще

Знай.ua повідомляв, що під Вінницею створили мурал на честь загиблого на Донбасі героя.