Швейцарська правозахисна організація «Мережа Солідарності» (Solidaritätsnetz Bern) яка 20 років займається захистом прав людини в Європі та світі, захистом політичних в'язнів і людей, переслідуваних в результаті військових конфліктів, вітає звільнення з-під варти в українському суді журналіста і шеф-редактора «РІА Новини Україна» Кирила Вишинського і зміну йому запобіжного заходу на особисту поруку.

Після тривалого вивчення справи Вишинського 29 липня «Мережа Солідарності» визнала політв'язням головного редактора «РІА Новини Україна» Кирила Вишинського, а саме переслідуваного за журналістську діяльність і антивоєнну риторику. «Мережа Солідарності» направила Президенту України, уряду України і Генеральному прокурору України офіційне звернення з вимогою негайного звільнення Кирила Вишинського з-під варти, - пише "Українські новини".

«Мережа Солідарності» вітає рішення української системи юстиції про зміну запобіжного заходу Кирилу Вишинського. Дотримання Україною прав людини і недопущення переслідувань за політичними мотивами є вкрай важливою складовою інтеграції всіх державних інститутів країни відповідно до курсу на реалізацію європейських цінностей свобод і принципів.

Для моніторингу і контролю дотримання прав людини, уникнення політичних переслідувань в Україні та інших країнах пострадянського простору, Швейцарська правозахисна організація «Мережа Солідарності» (Solidaritätsnetz Bern) відкриває в Києві свій підрозділ - правозахисну організацію «Мережа Солідарності Інтернешнл» (Solidaritätsnetz international).

Популярні новини зараз

Авторитетного бойовика взяли в полон: ЗСУ просуваються на Донбасі

Погода на завтра: українці вступлять у нерівний бій зі стихією, дощитиме не по-дитячому

Порошенка засікли за дивним заняттям, таємниче фото: "Мені здалося?"

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Нагадаємо, Кирило Вишинський був затриманий в Києві за підозрою в державній зраді 15 травня 2018 року.