Швейцарська правозахисна організація «Мережа Солідарності» (Solidaritätsnetz Bern) яка 20 років займається захистом прав людини в Європі та світі, захистом політичних в'язнів і людей, переслідуваних в результаті військових конфліктів, вітає звільнення з-під варти в українському суді журналіста і шеф-редактора «РІА Новини Україна» Кирила Вишинського і зміну йому запобіжного заходу на особисту поруку.

Після тривалого вивчення справи Вишинського 29 липня «Мережа Солідарності» визнала політв'язням головного редактора «РІА Новини Україна» Кирила Вишинського, а саме переслідуваного за журналістську діяльність і антивоєнну риторику. «Мережа Солідарності» направила Президенту України, уряду України і Генеральному прокурору України офіційне звернення з вимогою негайного звільнення Кирила Вишинського з-під варти, - пише "Українські новини".

«Мережа Солідарності» вітає рішення української системи юстиції про зміну запобіжного заходу Кирилу Вишинського. Дотримання Україною прав людини і недопущення переслідувань за політичними мотивами є вкрай важливою складовою інтеграції всіх державних інститутів країни відповідно до курсу на реалізацію європейських цінностей свобод і принципів.

Для моніторингу і контролю дотримання прав людини, уникнення політичних переслідувань в Україні та інших країнах пострадянського простору, Швейцарська правозахисна організація «Мережа Солідарності» (Solidaritätsnetz Bern) відкриває в Києві свій підрозділ - правозахисну організацію «Мережа Солідарності Інтернешнл» (Solidaritätsnetz international).

Нагадаємо, Кирило Вишинський був затриманий в Києві за підозрою в державній зраді 15 травня 2018 року.

Популярні новини зараз

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Руслан Євдокименко показав дорослу онуку Софії Ротару: "Неймовірні"

Тоня Матвієнко показала, як рятується від спеки, Арсен Мірзоян зацінив: "Так хочеться відпочити"

Показати ще