Легендарний український мольфар Михайло Нечай незадовго до своєї смерті розповів, що чекає на Україну та її народ у майбутньому. Ще в день інавгурації Януковича, мольфар передбачив його долю.

Він сказав тоді, що "цьому "цареві" довго не всидіти на троні" і додав: "Ми ще до апогею біди не дійшли". Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

Мольфар Михайло Нечай

Нечай говорив, що генофонд України будуть знищувати, а її території розривати на шматки. Він говорив, що це буде відбуватися на Сході України, де в даний час йде війна. Крім того, він бачив загрозу і з боку Румунії та Польщі, які нібито націлилися на Галичину, а Закарпаття і взагалі може відійти Угорщини.

Провидець попереджав людство, що "поділ на різні табори" в Україні закінчиться кривавою трагедією. Ще в 2007 році мольфар казав, що революція — не вихід із ситуації. Навіть після зміни корупційної влади українцям доведеться ще довго і важко працювати, щоб поставити на ноги дітей, і не збідніти остаточно. Як відомо, що мольфара Михайла Нечая вбили в 2011 році в його ж власному будинку.

Популярні новини зараз

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

"Ви довго працюєте": начальник впав з даху і загинув на місці, показуючи, як швидко збивати бурульки

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Нагадаємо, 2019 стане початком кінця: пророцтва Ванги знайшли знаки Апокаліпсису.

Як повідомляв Знай.uа третя Світова замість Апокаліпсису: у словах Ванги відшукали таке, що ви втратите сон.

Знай.uа писав, Вольф Мессінг передбачив Третю світову: Росії не позаздриш, стіни Кремля затріщать першими.