Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» опублікувала інформацію про те, що борги деяких виробників тепла ставлять під загрозу своєчасний запуск опалювального сезону. Про це йдеться в повідомленні прес-служба компанії.

Вказується, що деякі тепловики не сумлінно виконують вимоги законодавства, які стосуються мінімального рівня розрахунків для отримання газу в межах спеціальних зобов'язань.

Іншими словами неналежні розрахунки за газ таких підприємств в опалювальний сезон створюють загрозу для теплопостачання споживачів. Варто уточнити, що список боржників включає в себе 142 з 1316 тепловиробників.

Крім того, за станом на 5 вересня в Донецькій області найбільші борги в Бахмуті, Краматорську і Маріуполі. А також у селищі Новгородське і Яковлівка, в Луганській області, Первомайську та Сєвєродонецьку.

Популярні новини зараз

Kyivstar довів українців до межі, терпіти більше немає сил: "На драбині й під сливкою"

Дубинський зі "Слуги народу" зірвав маску з нового голови "Укроборонпрому": ниточки ведуть до Путіна

Заворотнюк запам'яталася не тільки "нянею Вікою": найяскравіші ролі акторки, яка бореться за життя

Анастасію Заворотнюк покинули лікарі, допомогти неможливо: рідні у нестямі від горя

Показати ще

Нагадаємо, що близько мільйона українців отримають субсидії на наступний опалювальний сезон.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Зеленського виникло занепокоєння щодо запасів газу, який необхідний для забезпечення українців теплом в опалювальний сезон.

Також портал Знай.uа писав, що борги АТ Одеська ТЕЦ і КП Теплопостачання Одеси перед Нафтогазом ставлять під питання можливість теплопостачання міста у новому опалювальному сезоні.